Про проєкт

Youth MediaLab – це платформа шкільних та молодіжних медіа України

Ми прагнемо підвищити рівень цифрової та медійної грамотності серед молоді, зокрема навчити орієнтуватися у сучасному інформаційному просторі, розрізняти правду від маніпуляцій та самим створювати сучасний, цікавий та якісний мультимедійний контент.

Проєкт є соціальним та некомерційним, а вся технічна та навчальна підтримка молодіжних медіа здійснюється безкоштовно.

Особливості платформи Youth MediaLab

Всеукраїнська медіаплатформа Youth MediaLab – перша в Україні соціальна мережа для швидкого та зручного спілкування й обміну досвідом між молодіжними медіа з різних міст.

Реєструйте на платформі кабінет свого молодіжного медіа, створюйте та публікуйте власні фото-, відео-, аудіо- та текстові матеріали, лайкайте, коментуйте та шерте пости одне одного.
Беріть участь у конкурсах і флешмобах, самі ініціюйте їх проведення на всеукраїнському та місцевому рівнях. Зробіть свій навчальний заклад відомим на всю Україну та отримуйте нагороди.
Покращуйте знання з медіаграмотності, дізнавайтеся, як організувати роботу шкільної редакції та створити цікавий мультимедійний контент за допомогою лайфхаків від експертів.

Наші партнери

Проєкт Youth MediaLab реалізує громадська організація “Комунікації для змін” за підтримки Міністерства освіти та науки та Проєкту “Зміцнення громадської довіри” (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

  • USAID
  • МОН
  • Change Communications