Конкурс

Капсула часу

1
день
7
годин
45
хвилин
  Капсула часу

Етапи конкурсу

1. етап

Подача робіт

17 березня - 14 квітня

2. етап

Голосування

14 квітня - 18 квітня

3. етап

Підрахунок голосів

18 квітня - 20 квітня

4. етап

Оголошення результату

20 квітня

Умови проведення конкурсу

Завдання: створити відеоролик на тему "Капсула часу", який має відображати звернення до самих себе у майбутньому. Що б ви сказали собі? Про що б радили пам’ятати, а на що не зважати? У пошуках ідей не існує жодних обмежень.

Тривалість відео: до 90 секунд.

Критерії відбору: Визначення переможців відбудеться шляхом відкритого онлайн-голосування на платформі Youth MediaLab (за підрахунком кількості вподобань (лайків)).

Спосіб подання робіт: медіа, зареєстровані на платформі, подають стандартно через сторінку конкурсу. Індивідуальні користувачі подають через цю АНКЕТУ.

*до участі у конкурсі приймаються як відеороботи авторства медіаколективів в Донецькій та Луганській областях, так і індивідуально створені роботиІндивідуальні учасники подають свої роботи ТУТ.

З положенням конкурсу можна ознайомитися ТУТ.


Організатори конкурсу мають право не завантажувати відеороботу на веб-платформу «Youth MediaLab» або видалити відеороботу з вебплатформи, якщо така робота не відповідає умовам цього положення про конкурс або порушує ці умови.


Вимога щодо хронометражу не є суттєвим критерієм для оцінювання, однак заявлений хронометраж відео робіт не може бути значно зменшений або збільшений учасниками в порівнянні з вказаним в умовах участі.


З особливостями проведення конкурсу можна ознайомитися у положенні.

Нагороди

15 авторів (колективне або індивідуальне авторство), чиї відеороботи наберуть найбільшу кількість голосів під час онлайн-голосування на платформі, отримають набори з 5 (п'яти) настільних ігор.

*1 набір з 5 настільних ігор вручається переможцю (неважливо, чи то індивідуальний конкурсант, чи медіаколектив)

Партнери конкурсу