Конкурс

Нове покоління задає тобі ритм

Конкурс завершено! Вітаємо переможців онлайн голосування.

  Нове покоління задає тобі ритм

Конкурс. Нове покоління задає тобі ритм.

Проблеми місцевої громади та можливі шляхи їх вирішення…

Елена Черненко
544
голосів

Чи замислювався ти, що робиш для нашої природи? Чи правильно вчиняєш? Настав час зняти рожеві окуляри та приєднатися до нас!

Екокультура починається з тебе!

Поліна ПасечникДмитро ЛитвиненкоМанзуренко АннаПак ЄваЖирик Мария
477
голосів

Команда "Релакс" презентує проєкт "Парк"

364
голосів

Спільний проект команди VarTa ТБ, гуртка декоративно-прикладного мистецтва "Сувенірний" і гуртка "Юні зоологи"

Назва проекту : "Боротьба зі стихійними сміттєзвалищами"

248
голосів
206
голосів

Що насправді означає заморське діджитал детокс? Все просто, digital detox – це відпочинок від соціальних мереж або Інтернету в цілому.

196
голосів

Над відеороликом працювали: Цехместрук Олександр, Максимюк Ольга, Самохвалов Артем, Бороменська Аліна, Пихтін Олександр, Терещенко Данило. Керівник: Лушпай Олена Сергіївна, педагог-організатор

Mila Guseva
153
голосів

Нове покоління задає тобі ритм.

Ми, команда "Сам собі режисер" вирішили задати ритм у проблемі сортування сміття. Це проблема не лише громади, а й країни в цілому. Чи можливо це вирішити? Так. Ми спробували показати шляхи вирішення у даному відеоролику.

91
голосів

Активісти Скала-Подільської громади створили ініціативну групу, за допомогою якої були реалізовані онлайн-дебати. Це дало можливість жителям громади, яка знаходиться у "червоній зоні", ознайомитися з програмами кандидатів на голову громади, не порушуючи правила карантину.

Viktor GrytzАнатолій РужицькийЯна Войцехівська

Притулок для тварин

Однією з ознак цивілізованого міста є відсутність безпритульних тварин. А ми бачимо наше місто європейським: чистим,красивим та квітучим!

35
голосів

Квест лідерів – на конкурс "Нове покоління задає тобі ритм"

Медіахолдинг «Вісник Мрії – Новий Формат» ЗНВК №19 підготував відеоматеріал на конкурс «Нове покоління задає тобі ритм». У сюжеті (90 секунд) розповідається про соціально-політичний квест лідерів учнівського самоврядування, який відбувся в Запоріжжі. В ході заходу представники всіх районів міста пропонували шляхи вирішення таких проблем як екологія, індустріальна відсталість, депопуляція, міграція, злочинність, торгівля людьми!

Спираючись на якісні знання та ефективні дії, станемо успішною країною, - впевнені учасники міського Квесту!

Подяка організаторам соціально-політичного Квесту: Науково-методичному центру Департаменту освіти і науки Запорізької міськради! Йдемо вперед! Перемагаємо! )

Особлива подяка організаторам актуального конкурсу "Нове покоління задає тобі ритм": ГО "Комунікації для змін", Youth MediaLab, стороні сприяння - Міністерсту освіти і науки Україні, та підтримки - "Зміцнення громадської довіри" (USAID). Щиро дякуємо!

Андрей Елькин
30
голосів

Земля - це твій Дім. Люби його. Бережи його. Дій!

Успіх громади залежить від всіх. І від кожного зокрема.

Все починається з тебе!


12
голосів

Тема: Енергозбереження

Софія Кіцила
12
голосів

Чепелівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Петра Шемчука (Красилівська ОТГ)