Youth MediaLab – СХІД

Друзі, вітаємо у розділі Youth MediaLab – СХІД!

 

Для нас важливо працювати з молоддю різних регіонів. І ми вирішили ближче познайомитись з шкільними медіа, які працюють в Донецькій та Луганській областях. 

Тому за підтримки проєкту «Демократичне врядування у Східній Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) Youth MediaLab реалізує програму розвитку шкільних та молодіжних медіа на Сході у 2020-2021 роках

У 2020-2021 навчальному році ми провели конкурс серед молодіжних медіа Донецької та Луганської областей, обираємо 15 переможців, які пройшли навчання від практикуючих журналістів та діджітал-експертів. Переможці також отримали комлпект технічного обладнання, який дозволить їхній медіакоманді створювати якісний відеоконтент у майбутньому. 

Окрім цього, 15 активних медіа створили власний медіа матеріал на соціальну тематику, а 4 найуспішніші ідеї відеопроєктів будуть відзнято спільно з професійними журналістами!

Також Youth MediaLab на постійній основі організовує вебінари, створює відеоконтент, розповсюджує навчальні матеріали з медіаосвіти та журналістики, організовує конкурси, які сприятимуть творчому та особистісному розвитку молоді в регіоні. 

Детальніше про заходи проєкту читайте в інших статтях у цьому розділі!