Відеопроєкти переможців конкурсу "Моє місто WOW - Схід"

 Відеопроєкти переможців конкурсу

Навчання ефективне тоді, коли отримані знання можна застосувати на практиці. Після онлайн-тренінгів та менторської програми переможці конкурсу “Моє місто WOW” створили відеороботи. Це було дуже цікаве і водночас не просте завдання. Наші медіа впорались з ним на всі сто! 

Дивіться, коментуйте і поширюйте! 

 1. Студія "Angel" ЦТДЮ м. Селидове. “Бойові стоматологи” проекту “ТриЗуб дентал” базуються в селі Карлівка (Мар’їнський район Донецької області) – туди на прийоми доїжджають ті, хто може тимчасово покинути свої позиції. До решти ж... Переглянути можна ТУТ.
 2. Чмирівський ліцей (Луганська область). "Я йду до вас, люди". Відео розповідає про поета Федора Тарасенка зі Старобільська, який робить рідне місто відомим завдяки своїй творчості, не дивлячись на складну долю. Він - людина з інвалідністю, яка знайшла себе в цьому житті, має безмежну любов до свого міста та є прикладом для молодого покоління. Переглянути можна ТУТ.
 3. Слов'янська ЗОШ №8 (м. Слов'янськ, Донецька обл.). "Чи живильна та криниця?". Символіка криниць - тісно пов'язана з символікою води. Це символ єднання небесних та підземних вод. Деякі з криниць мали воїстино живу воду, якою виліковували безнадійно хворих людей. Ми задалися питанням, чи живильна ця криниця в Слов'янську!? Переглянути можна ТУТ.
 4. BilteenClub (Донецька обл.). "Тліюче місто". Добропільський край розвивався більше ста років. Головними підприємствами, які підтримували життя в цьому регіоні на Донеччині, були шахти. Але їхнє закриття поставило під питання виживання міст... Переглянути можна ТУТ.
 5. School TV News (Донецька обл.). "Чи можна навчитися підприємництву в школі?" У ролику йдеться про те, як учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів #12 Покровської міської ради вчаться самостійно заробляти гроші. Цьому сприяє шкільний гурток СШП (Соціальне шкільне підприємство). Учні під час занять вчаться розвивати свої підприємницькі навички та планують впровадження нових проектів. Переглянути можна ТУТ.
 6. Білозерська ЗОШ І-ІІІ ст.№13 (Донецька обл.). "Білозерське - місто, де народжуються чемпіони". Білозерське – невеличке містечко. Але в ньому зростає спортивна,вольова молодь, яка прагне до успіху. Адже тут народився і ріс срібний призер Олімпійських ігор 1980 року з важкої атлетики Олександр Первій. Саме він є зразком для дітей... Переглянути можна ТУТ.
 7. VarTa ТБ (Луганська обл.). "Місто майстрів". У нашому відео ми вирішили розповісти про народних майстрів, якими знамените наше село. Метою нашого дослідження було привернення уваги до народних промислів. Сучасна молодь забула, що таке народні ремесла, що фізична праця може приносити задоволення та матеріальну вигоду... Переглянути можна ТУТ.
 8. НЕСКУЧНЕНСЬКИЙ МЕДІАЦЕНТР (Донецька обл.). "Майбутнє без майбутнього". Маленькі села ... Їх тисячі по всій Україні. Одні більш успішні, інші - менш. Одні живуть, інші виживають. У кожному з них живуть люди, в кожному з них зростають діти - майбутнє нашої країни. Яким воно буде, залежить і від них також. Яким вони бачать своє майбутнє і майбутнє своєї малої батьківщини? Переглянути можна ТУТ.
 9. Медіапростір "Краєзнавець" (Донецька обл.). "Перші навчальні заклади Бахмута". Мета фільму - розповісти про історію заснування навчальних закладів та з`ясувати їх роль в просвітницькій діяльності міста. Фахівець музею розповідає про відкриття перших церковно-приходських шкіл, духовного училища в якому навчався, а пізніше працював поет та письменник Чернявський... Переглянути можна ТУТ.
 10. Медіапростір "Краєзнавець" (Донецька обл.). "Щирі серця". Ідея цього відео - що кожен може подарувати частинку свого тепла тваринам , які опинилися у складному становищі. За мету ставили достукатися до людей. Щоб вони замислилися: Як можна допомогти безпритульним тваринам?.... Переглянути можна ТУТ.
 11. "Моє місто - моя гордість" - медіа Маріупольського електромеханічного технікуму (Донецька обл.). "Екологічний Маріуполь". Ми зняли ролик про екологію Маріуполя. В нього входять кадри з Маріупольського сміттєзвалища. Незважаючи на ці жахливі кадри, в нашому місті є люди, які небайдужі, як і ми, до екології нашого міста. В ролику брали участь два активіста, які допомагають екологічному розвитку нашого міста... Переглянути можна ТУТ.
 12. Чмирівський ліцей (Луганська область). "Старобільськ очима Сергія Жадана". Разом з керівниками проєкту Youth MediaLab учасники шкільного медіа зняли інтерв'ю з відомим українським письменником, музикантом і громадським діячем Сергієм Жаданом - ураженцем міста Старобільськ. Переглянути можна ТУТ.
 13. Drive school#44 (Донецька обл.). "Ми не байдужі". Сюжет про людей які не байдужі до долі перзпритульних тварин, які не зважаючи ні на що залишаються людяними і власними силами роблять світ кращім! Переглянути можна ТУТ.
 14. СШ №66 Маріуполь (Донецька обл.). "Вони рятують". Інтерв'ю з лікарями Маріупольської міської лікарні № 1 в рамках проєкту Youth MediaLab – СХІД. Переглянути можна ТУТ.
Автор: Youth MediaLab