Конкурс

Конкурс #МоєМістоWOW

Конкурс завершено! Вітаємо переможців онлайн голосування.

  Конкурс #МоєМістоWOW
2303
голосів

Ужгород-перлина Закарпаття. Воно наділене неймовірною атмосферою мистецтва, природи та кохання.

Романчак Альона та Мешко Христина
2298
голосів

Мальовниче селище Великі Бірки, що на Тернопільщині, має славну історію: перша писемна згадка датована 10 березня 1410 року , у 1830 році містечко Бірки отримало Магдебурське право, місцевій школі виповнилося вже 170 років.

Для розвитку дитячих талантів та здобуття освіти у Великих Бірках створені всі умови. Адже, у селищі працює 5 дитячих закладів, і такого вибору для уподобань наймолодших вихованців в жодному населеному пункті Тернопільського району немає.

Селище стало батьківщиною відомого психолога, педагога, філософа Стапана-Максима Балея, керівника Центру української культури в Таллінні, заслуженого художника України Анатолія Лютюка, командира тральщика "Черкаси", капітана ІІ рангу ВМС ЗС України Юрія Федаша!

Ольга Урманець
917
голосів

Запрошуємо відвідати гарне місто над Бугом!

Саме в Ладижині ви побачите найбільший в Україні кований триметровий тризуб, занесений до Книги рекордів України.

Тут Ви зможете прогулятися по затишним алеям ЛАДИ́ЖИНСЬКОГО ГАЮ, одного із найкращих дендрологічних парків місцевого значення в Україні.

Саме в нашому місті є наша Ладижинська Швейцарія, яку ще називають «Подільською Швейцарією», що розмістилась на території Коростовецького заказника — ландшафтного заказника загальнодержавного значення.

Ми покажемо Вам ЛАДИ́ЖИНСЬКЕ ВОДОСХО́ВИЩЕ – найбільше водосховище на Південному Бузі у межах Вінницької області.

Якщо любите пригоди та гарні краєвиди – час вирушати до Ладижина!


Під час віртуальної екскурсії ми використали матеріали

соціальних мереж, сайтів міськради, відеоматеріалів присвячених дню міста,

іміджевих відеороликів тощо.


Конкурс. #МоєМістоWOW! Наше місто – Мелітополь! "Медовий край" розташований на півдні Запорізької області. Ми з гордістю можемо сказати #МоєМістоWOW! (Творча група учнів 6-А, 6-Б та 11 класів)

Елена Черненко
171
голосів

Ми хотіли розповісти всім про наше славне трудове місто Маріуполь і запросити в гості на екскурсії чи відпочинок біля Азовського моря. У нас є місця, що викликають захоплення та бажання провести час з користю! Приїжджайте до нас у Маріуполь!

99
голосів

Бахмут - краще місце на Землі! Тут є все! І перші солевари, і шампанське, і легенди, і річка, і старовинні будівлі і, звісно ж, мільйони троянд! #МоєМістоWOW.

Інесса ЗаворотняНаталя СобурЛерочка КоняеваАнастасия Долженко
32
голосів

Шостка - маленьке місто великих можливостей. Місто з багатою історією, численними пам'ятниками та інфраструктурою: фармацевтичний завод "Фармак", сирний завод "Bell", а головне з активною та усвідомленою молоддю - майбутнім нації. Також, з огляду на сучасність, Шостка має величезні можливості у розвитку різних галузей: "зеленого" туризму, запровадження освітніх закладів нового формату тощо. Тож вирушаємо до вершин, не можна зупинятися!