Алеся Духовська. "Мотивація на все життя"

Все життя мене примушують. Ще з дитинства я тільки і чую «треба». Треба одягатися тепло, ходити на гурток з англійської мови,  дзвонити бабусі і так все це можна перелічувати до завтра. І мені це набридло! Я замислилася над цим і  захотіла розібратися. Зрозуміла, що замість «треба» краще казати «хочу»!  Сама для себе винайшла мотивацію.

Якщо я б сказала собі, що мені потрібно взяти участь у конкурсі та й скласти твір, то, скоріш, про це і забула. Діло так би і залишилося на старті, тому що це звучить так, що треба комусь іншому, а не мені.

Для мене слово «требо» означає  примушення. Хочу більш бажану дію для виконання.

Як це використовувати у житті?

Все це не складно. Просто зупинись казати треба!

На початку мені було трішки важко, не звично, але зараз все у моїх силах!

Моє  життя стало цікаве і різноманітне. Доводиться дуже рано просипатися. Мені здається, що на світі зовсім  мало людей, які обожнюють починати всій день о шостій ранку. Тоді я почала казати собі, що я хочу зараз встати, щоб не запізнися. Якщо я не прийду вчасно вчитель на мене витратить всій час.  За  цей час, коли мене будуть читати мораль, краще нікому не стане.

А ось ще приклад цікавий з мого життя. Одного понеділку цілий день йшла злива і я думала йти чи не йти на заняття з англійської мови. Моїм рішенням було піти. Я не хотіла, але всю  дорогу вмовляла себе і казала, що я хочу піти на урок,  хочу і мені це цікаво. Я не жалію досі що пішла, коли була злива. На занятті я готувалася до контрольної роботи і написала краще за всіх, та познайомилася з дуже цікавим та гарним хлопцем.

Часто всі хотіли почати бігати зранку.  Ви казали собі, що треба почати бігати. Кому це треба? Тільки вам! Ви будете щасливішим, здоровішим, бадьорішим та мати кращу фігуру. Ви хочете мати кращу фігуру? Звісно! Отже, ви хочете бігати зранку.

Більш приємніше  робити щось для себе, на щастя собі і на користь, а не для абстрактних потреб. Куди легше йти на заняття, якщо сам цього хочеш.

Забудь про те, що тобі щось треба, а почни хотіти щось всім серцем і воно почне бути більш реальним.

Сподіваюсь, це піде вам на користь, а потім ви побачите, не озброєним оком, що в слові «хочу» прихована дуже сильна мотивація.

Використані джерела:

1.   Мобільний додаток «MotiDey»


Про автора: Алеся Духовська навчається у 8-у класі 14-ї школи в Покровську. Дівчина мріє працювати у сфері журналістики. У вільний від навчання час беру активну участь у різноманітних конкурсах декламування віршів, за що займає призові місця.Автор: Youth MediaLab