Анастасія Савицька. "Проблеми підлітків"

На мою думку в сучасних підлітків є дуже багато проблем, з якими вони     намагаються боротися.

 Я вважаю що однією з найбільших проблем тінейджерів є кохання. Перше, воно таке терпке та не відоме. Проте, багато кому батьки не дозволяють розпочинати відносини, або підтримувати їх, і тоді молоді закохані відчувають себе неначе в творі Ромео і Джульєтта, яким також забороняли одружуватися.

                               Лише про тебе думаю я день і ніч

                               Лише про тебе я пишу поеми

                               І навіть різні красоти богеми

                               Не зрівняються з тобою

                                                           •

                               Я мрію стати увісні тобою

                               Ти снишся мені кожен Божий день

                               Й нема такої кількості пісень

                               Які б могли тебе достойно оспівати

                                                            •

                               Я вірю що моєю можеш стати

                               Моє єдине сонце, яке завжди гріє

                               Про тебе я безперервно мрію

Проте не знаю як далі буде…                                                                                                  

  Ще багато підлітків дуже переживають через навчання та уроки. Їм важко вчитися, а ще важче отримувати погані оцінки, та коли вчителі дзвонять до батьків, та жаліються на їх дітей, а потім наказують їх, та забирають гаджети.

 Ще одна проблема – це соціальні мережі. Тому що в них багато негативу, та багато людей які не бажають добра, а лише хейтять на кожному кроці. Багато хто говорить, що інтернет погубить наше покоління, але я з цим не погоджуся, тому що, крім негативу та хейту в мережі є багато корисного, наприклад, онлайн навчання, чи програми в яких розвивиються підлітки.

  Проте найбільшою проблемою є відносини з батьками. Багато з них не звертають увагу на своїх дітей, не питають як в них справи у школі, чи є у них друзі та про особисті стосунки. Звісно не всі батьки такі, проте багато з них мають саме таке ставлення до своїх дітей, вони сварять їх за оцінки та не дають їм власного вибору, чи висловлювати свої думки.

 Також проблемою є друзі, а в декого їх повна відсутність. Через те що підлітки не можуть знайти друзів, у них виникає багато проблем, вони закриваються в собі, не говорять нікому про свої проблеми та часто впадають у депресію. Я думаю якщо б кожен з нас мав справжнього друга, який міг би завжди підтримати та допомогти, то підлітки б не тримали свої проблеми в собі, а мали людину якій зможуть все це розказати. Тому що не всі можуть відкритися та довіритися своїм батькам.

 Ще однією з проблем є ігри, тому що вони затягують, і підлітки вже не можуть розлучитися з ними, вони перестають відчувати реальність, а живуть онлайн. Їм здається що світ їх не сприймає, а в інтернеті вони можуть нормально спілкуватися, та знаходять спільну мову з товаришами. В інтернеті вони можуть бути зовсім іншими, можуть мати багато друзів, бути популярними, а в реальності – все навпаки. В мережі ми прикидаємося тими, ким ми дуже сильно хочемо бути, проте не є насправді.

 Можемо зробити висновок, у тінейджерів є дуже багато проблем з якими вони намагаються боротися. Їм важко відкритися, та розповісти про те що їх турбує, також їм важко заводити нові знайомства. Вони проводять багато часу в інтернеті, і тому рідко спілкуються в реальності. Не у всіх добрі відносини з батьками, а у багатьох немає друзів.

 Я вважаю що ми маємо допомагати одне одному, підтримувати, та вміти вислухати.

  

Про автора: Анастасія Савицька навчається у 8-у класі Старосамбірської ЗОШ №1 що на Львівщині. Свого першого вірша Анастасія написала у 8 років, а серед хобі виділяє зайняття музикою та участь у Пласті.Автор: Youth MediaLab