Юлія Мокруш. "Про що думає підліток?"

Що хвилює сучасного тінейджера? Та багато чого. Це такий період, коли дитина перетворюється і стає схожим на дорослу людину. Але не тільки змінюється тіло, а ще починає дуже активно відігравати свою роль мозок. І тому с 13 до 18 років треба допомагати дитини йти в доброму напрямі.

Чомусь саме в цьому віці підліток цікавиться багатьма речами і хоче пізнавати щось нове  як мала дитина, яка ні коли не бачила світ.

Я полюбляю слідкувати за діями людьми, але коли я бачу що дитина приблизно 13 років курить за куточком , то в мене шок. Тільки подумати такий малий вік, а підліток тримає сигару в руках і курить, думає що він крутий, коли вбиває сам себе.

Коли починався мій підлітковий період то мене хвилював зовнішній вигляд. Дивлячись на дівчат однолітків, хотіла бути такою гарною, красивою і на вигляд дорослою як вони. Якою я була глупишкой! Всі ми різні і кожна людина по особливому гарна. Хоч я і відрізняюсь від своїх однолітків, але мій зовнішній вигляд особливий тим, що я маю довге волосся, худа та мініатюрна, немов би схожа на янгола? як би й ще мати такий добрий характер. Людям завжди не подобається як вони виглядають, який у них ніс, обличчя, ноги та й багато чого. Але вони не мислять про те, що є на світі такі люди які не мають ніг і мріють хоча б о кривих ніжках, аби вміти ходити, мати два підборіддя аби тільки бачити. Людина яка не має зір-безпомічна. То ми повинні радіти, що маємо зір і бачимо все навколо, хіба це не чудово? Маємо руки якими можемо обіймати дорогих нам людей, комусь допомагати і робити щось самостійно. Можемо ходити, бігати. Хіба все це не чудово?!! Це і є справжня краса! Мені дуже подобається висловлювання Омара Хайяма про красу:

Красивим бути - не означає їм народитися,

адже красі ми можемо навчитися.

Коли людина гарна душею

яка зовнішність може з нею зрівнятися?

Багато хто не вважають даунів за людей. Мені дуже цікаво, Чому? Тим, що вони сонячні люди, не роблять ні чого поганого іншим. Хто каже, що такі сонячні діти не повинні були народжуватися, нехай краще піде до школи і побачить, які там справжні діти, що створюють булінг. Чому у школах так завжди? Чим відрізняються кривдник від того,кого ображає? Не силою, а вихованням. Мені дуже шкода тих, хто кожен день страждає у школі від таких жахливих дітей. А ці кривдники потім в майбутньому будуть збирати дуже насичений урожай поганих справ і страдатимуть самі від своїх жахливих минулих вчинків, але в двічі разів більше від тих кого ображали!

Кохання в підлітковому віці це гарно? Якщо кохання на все життя то так. Я не розумію тих, хто вже в одинадцять років починає зустрічатися і цілуватися в губи і  в 18 років казати всім « А ви уявляєте, що я мала дуже багато хлопців?» . Я не розумію, що тут такого чим можна хвалитися? Я не знаю як було раніше, але зараз люди не мріють мати одного чоловіка на все життя. Коли мені було 13, скажу чесно, що я хотіла мати хлопця. А коли мені виповнилось 16, я зрозуміла, що чудово знайти кохання, коли буду дорослою. Я ні коли не мала хлопців. Я вважаю, що про другу половину треба думати тоді, коли не залежиш від батьків. Друга можна мати, а якщо ти не плануєш кохати його то навіщо тоді йому це казати і оголошувати на весь інстаграм? Не вже підліткам не хочеться в майбутньому  знайти справжнє кохання, а потім з ним вчитися цілуватися? Справжнє кохання- це не поцілуйки! Кохання –це жертва!! Підлітки задаються  таким питанням,чи є любов з першого  погляду? Звичайно є ,але тільки в оболонку людини, а не в її душу. Так, я не мала і не маю хлопця, хай він ще живе щасливо 5 років і насолоджується життям, а потім зустрінеться зі мною).

Що я можу сказати? Якщо знайшли себе в житті, то і йдіть працювати в цьому напрямі. Тільки в школі я змогла знайти себе і тепер буду йти до своєї цілі і насолоджуватися цим.

Кохайте себе такими які ви є насправді, для того щоб хтось зміг полюбити вас!! Насолоджуйтесь життям!!!

Дякую хто прочитав )))

Джерела: Мій мозок.


Про автора: Юлія Мокруш навчається на 2-му курсі Покровського Педагогічного коледжу у Покровську. Її девіз звучить як "Створюючи своїх персонажів, я створюю себе".

Автор: Youth MediaLab